Hoppa till sidans innehåll

Lektionsschema (gäller tills vidare)


Med reservation för ev. ändringar
MÅNDAG
 
TISDAG ONSDAG
 
1 2 1 2 1 2

15:40-16:25

JR

G-Nybörjare

 

RS

 

 12.30-15.00 Real

 

15:40-16:25

JR NY Nyb 

 

JH

12:30-14:00

 REAL

16:30-17:15

JR 0

 

 RS

 

15.40 -16.25

JR G-Nybörjare

JH                

 

16:30-17:15

JR 0

 

JH

 

17:20-18:05

JR II

 

RS

 

17:20-18:05

SR dressyr

 

CB

 

16:30-17:15

JR I/II

JH

 

 

 

17:20-18:05

JR I/II

 

JH

 

18:10-18:55

JR II

 

RS          

18:10-18:55

 

UG II special

 

 CB

17:20-18:05

 

JR II

 

JH

 

 

17:30-18:00

Privatlektion

CB

---------------

18:10-18:55

JR 0

CB

18:10-18:55 

JR/UG special

 III

  JH

18.10-18.55

SR kurs

Temagrupp

 

HS

 

 

19:00-20:00

SR  III

 

 CB              

18:15-18:45
Privatlektion

 

JH

19:15-20.00

UG  III

CB

19:00-20.00

UG III

JH

 

 

19.00-20.00

 

JR kurs

Hoppspecial

 

HS     

 

 

20:05-21:05
SR
IV Special

 CB

 

20:05-21:05

SR IV

 CB

 

 

20:05-21:05

SR Hopp

special

 

 HS

 

KH=Kristina Holgersson, RS= Rebecca Sundh LE = Linda Eriksson,   HL=Hanna Lundborg, JH=Jessica Hulterström  CB= Chatrine Benjaminsson HS= Helena Sundell

UG=ungdomsgrupp

Manegen dubbelbokad måndag kl 17.15-19:00, tisdagar 17.30-19.00, onsd 18.05- 20.00

 

 
TORSDAG FREDAG LÖRDAG
 
1 2 1 2 1 2

 

15.15-15:45
JR

Funktions-hindrad

 

KH


15:05-15:35

Ridlekis

HS              

 14.30-15.30 Privatlektion

CB

9:10-9:55

JR I

 

RS

 

15.40-16.25

JR G-Nyb

 

 

JH        

 

15:40-16.25

JR Ny Nyb

 

HS

 

 

10:00-10:45

JR I/II

 

RS

10:00-10:45

SR I/II

 

CB

16:30-17:15
JR Nyb


LE

 

16:30-17:15

JR I

HS

 

10:50-11:35

JR 0

RS

10:50-11:35

SR I/II

 CB

17:20-18:05

 JR utveckling-special


LE

17:20-18:05

SR I

 KH

 

17:20-18:05

JR Nyb

 

HS

17:20-18:05
SR  I

 

HL                

11:40-12:25

JR G-nyb

 

 RS

11:40-12:25

 UG II/III special

 

CB

18:10-19:15

JR III special

 

LE

18:10-19:10

SR

 IV Special


KH

18:10-18:55

JR II

HS

 18:10-18:55

SR 0

HL

12.30-13.15

UG utveckling

special

CB

 12:30 - 13.15

JR Nybörjare

FN        

  19:15-20:15

SR II/IIID

KH

  19:00-20.00
SR II/III

HL
 

13.20 - 13.50

Ridlekis

FN

 

20:20-21:20

SR

Dressyr

KH

       
 


KH=Kristina Holgersson , AL=Anna Linders, LE=Linda Eriksson, HS = Helena Sundell

HL=Hanna Lundborg, JH=Jessica Hulterström RS= Rebecka Sundh FN= Frida Nivall


Manegen dubbelbokad torsdag kl 15.15-15.45 + 17.15-19.00, fredag 15.00-15.30 + 17:15-18:10  och lördag kl 09:55-13:15

Uppdaterad: 22 AUG 2018 12:14

  
______________________

Du som åker bil till Bulycke- 
tänk på att köra försiktigt,
akta ridande, gående och cyklister!

_________________________ 

 

 Klicka HÄR  till realgymnasiet 
 
______________________________
Sponsorer av Bohus cupen 
hooks 
 
 
_____________________________
 
agria_rattforsakrad_190x240_ny
 
 
Vill du köpa en plats här?
Kontakta ridskolan.

Postadress:
Bulycke RF - Ridsport
Bulycke gård 25
42337 Torslanda

Kontakt:
Tel: 031560973
E-post: This is a mailto link

Se all info