Hoppa till sidans innehåll

Lektionsschema (gäller tills vidare)


Med reservation för ev. ändringar
MÅNDAG
 
TISDAG ONSDAG
 
1 2 1 2 1 2

15:40-16:25

JR

G-Nybörjare

 

ML

 

 12.30-15.00

Real

 

15:40-16:25

JR  Ny Nyb 

 

ML

12:30-14:00

 REAL

16:30-17:15

JR I

 

 ML

 

15.40 -16.25

JR 0

JH             

 

16:30-17:15

JR Nyb

 

ML

 

17:20-18:05

JR II

 

ML

 

17:20-18:05

SR dressyr

 

CB

 

16:30-17:15

JR II

JH

 

 

 

17:20-18:05

JR I

 

ML

 

18:10-18:55

JR II

 

ML         

18:10-18:55

 

UG II special

 

 CB

17:20-18:05

 

JR II spec

 

JH

 

 

17:30-18:00

Privatlektion

CB

---------------

18:10-18:55

JR I

CB

18.10-18.55

JR kurs

Hoppspecial

 

ML 

18:10-18: 55 

UG special

 III

  JH

 

19:00-20:00

SR  III

 

 CB              

18:15-18:45
Privatlekt

 

JH

19:15-20.00

UG  III

CB

 

 

 19:00-20.00

UG III

JH

 

 

 

20:05-21:05
SR
IV Special

 CB

 

20:05-21:05

SR IV

 CB

 

  20:05-21:05

SR Hopp

special

 

 JH

 

KH=Kristina Holgersson, RS= Rebecca Sundh LE = Linda Eriksson,  JH=Jessica Hulterström  CB= Chatrine Benjaminsson 

UG=ungdomsgrupp

Manegen dubbelbokad måndag kl 17.15-19:00, tisdagar 17.30-19.00, onsd 18.05- 19.10

 

 
TORSDAG FREDAG LÖRDAG
 
1 2 1 2 1 2

 15.15-15:45

JR

Funktions-hindrad

 

ML

 


15:05-15:35

Ridlekis

ML          

 14.30-15.30 Privatlektion

CB

9:10-9:55

JR NY Nyb

 

RS

 

15.40-16.25

JR Nyb

 

 

ML    

 

15:40-16.25

JR Nyb

 

ML

 

 

10:00-10:45

JR II

 

RS

10:00-10:45

SR I/II

 

CB

16:30-17:15
JR 0


LE

 

16:30-17:15

JR I

HS

 

10:50-11:35

JR 0

RS

10:50-11:35

SR II

 CB

17:20-18:05

 JR G-nyb


LE

17:20-18:05

SR II

 KH

 

17:20-18:05

JR G-Nyb

 

ML

17:20-18:05
SR  I

 

JH               

11:40-12:25

JR Nyb

 

 RS

11:40-12:25

 UG II/III special

 

CB

18:10-19:15

JR III special

 

LE

18:10-19:10

SR

 IV Special


KH

18:10-18:55

JR II

ML

 18:10-18:55

SR 0

JH

12.30-13.15

UG utveckling

special

CB

 12:30 - 13.15

JR G-Nyb

FN        

  19:15-20:15

SR II/IIID

KH

  19:00-20.00
SR II/III

JH
 

13.20 - 13.50

Ridlekis

FN

 

20:20-21:20

SR

Dressyr

KH

       
 


KH=Kristina Holgersson , ML= Maria Larsson, LE=Linda Eriksson, 

 JH=Jessica Hulterström RS= Rebecka Sundh FN= Frida Nivall


Manegen dubbelbokad torsdag kl 15.15-15.45 + 17.15-19.00, fredag 15.00-15.30 + 17:15-18:10  och lördag kl 09:55-13:15

Uppdaterad: 22 AUG 2018 12:14

  
______________________

Du som åker bil till Bulycke- 
tänk på att köra försiktigt,
akta ridande, gående och cyklister!

_________________________ 

 

 Klicka HÄR  till realgymnasiet 
 
______________________________
Sponsorer av Bohus cupen 
hooks 
 
 
_____________________________
 
agria_rattforsakrad_190x240_ny
 
 
Vill du köpa en plats här?
Kontakta ridskolan.

Postadress:
Bulycke RF - Ridsport
Bulycke gård 25
42337 Torslanda

Kontakt:
Tel: 031560973
E-post: This is a mailto link

Se all info